V MUZEU JE NOVÁ VÝSTAVA!
Jonáš klub je spolek, spřízněný a tomu našemu podobný. A u nás představuje výstavu k půlstoletí svého usilování.
Výstava Jonáš klubu k půl století této bohulibé instituce u nás bude k vidění do půlky listopadu. Přijďte se podívat, je trochu jiná, než ty naše, ale ne méně výživná.

A co středeční vernisáž? Byla poněkud decentnější než ty naše, a vskutku masově navštívená. Fotografie z ní a podrobnosti k výstavě najdete buď na našem facebooku a zde ve výstavní sekci.
v sobotu 16. 9. naposledy výstava o Pavlu Bobkovi
Břevnovský rodák Pavel Bobek by se právě dnes dožil 80 let. V rámci akce "Zažít Břevnov jinak" do 14 hodin vstup volný, od 14 do 18 hodin za obvyklých podmínek. Příští výstava o letitém sdružení Jonáš klub má vernisáž ve středu 20. září 17:30.
ROZJEZD NOVÉ SEZÓNY - OTEVÍRACÍ DOBA
Krátká svižná k otevírací době Popmusea v první polovině září.
Otevřeno máme ve středu 6., ve čtvrtek 7. a v sobotu 10. září, příští týden ve čtvrtek 14. a v sobotu 17. září. Ve středu 13. září je Popmuseum pro veřejnost uzavřeno. Konec hlášení.
NEOČEKÁVANÝ DÝCHÁNEK S PAVLEM BOBKEM
Pozor, konec letního spánku!
30. srpna od 18:30 dáváme v Popmuseu večírek s Pavlem Bobkem na přidanou. Na znamení blížícího se konce výstavy ZKUS SE ŽIVOTU DÁL SMÁT, a osmdesátin (žel, nedožitých) velkého břevnovského rodáka.

Husto hvězdných & zasvěcených hostí, blízkých Pavla Bobka z okruhu rodiny i hudební branže: pár jich je známých z dubnové vernisáže, většinou si ale odbydou premiéru. Vhodný způsob, jak strávit v příjemné společnosti večer na konci prázdnin, kdy už je člověk většinou z dovolených zpátky, ale podzimní společenská saisona je ještě v nedohlednu. Tak proč nezajít do Kaštanu a zavzpomínat na hvězdu bez hvězdných manýr?

(vizuály a něco navíc na muzejním facebooku)

KRÁTKÁ ZPRÁVA Z DRUHÉ POLOVINY LÉTA
...co jest a především co bude.
Letní spánek našeho hudebně-zábavného okrašlovacího spolku je narušován špatnými zprávami (Marian Varga), ale zatím trvá. Probuzení z něj přijde ale tentokrát už na konci srpna. A zdá se, že září bude na naše poměry docela živý měsíc. Podrobnosti po víkendu!
DNES NAPOSLED!
...tedy v téhle sezóně, aby bylo jasno.
Dnes, ve čtvrtek 29. 6., je Popmuseum před prázdninami naposledy otevřeno. Navštívit jej lze i v červenci a v srpnu, leč pouze na telefonickou objednávku. Znovu otevřeme první týden v září, a záhy na to přijde na řadu nová výstava.
Přejeme pěkné léto!
I letos v Popmuseu
PRAŽSKÁ MUZEJNÍ NOC
sobota 11. června od sedmi večer do půlnoci
k výstavě o Rockfestech zahrají úžasné a stále KRÁSNÉ NOVÉ STROJE
doprovodný program – 1. patro:
1. 20:00-20:40 Rockfesty 1986 – 89. Audiovizuální sestřih k výstavě
2. 21:00-21:45 Krásné nové stroje (1/2). Koncert legendy české nové vlny
3. 22:00-22:40 Rockfesty 1986 – 89. Audiovizuální sestřih k výstavě
4. 23:00-23:45 Krásné nové stroje (2/2). Koncert legendy české nové vlny
5. 24:00-00:40 Rockfesty 1986 – 89. Audiovizuální sestřih k výstavě

kavárna Únik – suterén:
Basement clips. Kontinuální projekce videoklipů natočených v garážích Paláce kultury s účastníky Rockfestu 1988.