Popmuseum ukončilo sezónu
Počínaje dneškem je muzeum zavřeno. Otvíráme zase 5. září.

Pokud byste ale měli enormní zájem podívat se k nám, lze tak učinit na telefonickou objednávku.

Přejeme pěkné prázdniny, a možná se potkáme na nějakém festivalu - a možná i s některou naší výstavou.
ANDRŠT OPEN!
Občas si říkáme, že na výstavě, která je hotová dvě hodiny před zahájením vernisáže, je cosi divného...
...a že jsme z toho nesví.

Včera to bylo jak za starých časů: poslední panel byl nahozen čtvrt hodiny před oficiálním startem.

Taky jsme si říkali, jak s vernisáží zacvičí panující horúčavy a puch doby, který ten večer vál centrem Prahy. Nuže, nemůžeme si stěžovat. Účast důstojná, několik nečekaných (ovšemže vítaných) hostí, a vzduchem svištěly ideje na další výstavy.

Tudíž - potěšení na naší straně. A přijďte se taky podívat.

(daguerrotypie z vernisáže jsou k nahlédnutí na našem facebooku).
DYLANA JSME MĚLI - TEĎ BUDEME MÍT ANDRŠTA!
Nová výstava Popmuzea už zítra v podvečer!
pozva.jpg

V sobotu 26. 5. tu máme Dylana!
...má asi takovýhle rozpětí!
Pokud se příští sobotu (26. 5.) chcete přijít podívat na fanziny, hleďte přijít hned ve dvě. Od tří je totiž Popmuseum rezervováno pro tenhle dylanovský odpoledníček, který se posléze v jiných sálech Kaštanu zvrhne ve večerníček až večírek.