Výstava Zabal tu hudbu! zahájena
Za účasti Karla Halouna, Josky Skalníka, Otto Dlaboly a dalších.
Blíže viz sekce VÝSTAVY a též na www.facebook.com/Popmuseum
zabal tu hudbu.jpg
* do uvedení nové výstavy máme zavřeno *
a takhle se jmenuje nová výstava, kterou slavnostně zahájíme ve středu 13. března
ZABAL TU HUDBU!
o čem asi bude?

Podtitul výstavy zní:
Obaly československých rockových (nejen, ale především) gramodesek od vinylu k iPodu

vernisáž: středa 13. března 2019
program: 18:30 zahájení vernisáže za účasti výtvarníka Karla Halouna
18:45 prohlídka výstavy
19:15 projekce k výstavě
20:00 (horní sál KC Kaštan):
Turek & Turek uvádí: Zabal tu hudbu! Poslechový pořad o významu a proměnách grafické úpravy vydávané hudby. Host – výtvarník Lukáš Franz
NASHLEDANOU, RODNÉ ÚDOLÍ!
Tyto stránky jsou od nového roku ve spánkovém režimu.
Vážení a milí čtenáři, návštěvníci, sympatizanti i prostí pozorovatelé. Po mnoha letech ukládáme tyto stránky, které jsme vedli od šerého dávnověku našeho hudebně-zábavného okrašlovacího spolku, na odpočinek. Dočasně budeme k zastižení na facebooku Popmusea (viz sekce aktuality).
Děkujeme Přemyslu Štěpánkovi, který jim dal kukuč, jakož i Otovi Kytnarovi, který jim dal útroby s kostru a vůbec. Bylo to krásné!
-pm-