POPMUSEUM STAGE: CRINGE PRINCE

POPMUSEUM STAGE: CRINGE PRINCE

5.9.2024

Po roce přinášíme deset nových dílů live sessions z expozice Popmusea. Jako první se představí Cringe Prince, který o sobě říká. „Jsem pražskej bedroom MC. Vypouštím do světa artefakty který můžeš šňupat sluchátkama. Na stagy zapaluju rap, nechám ho hořet a hážu si na hlavu jeho ostatky. Je to rituál.“

Díky ambientním podkladům a pokojovému natáčecímu setupu mohly vyniknout texty, kterými nás oslovil. Jsme rádi, že se nám je povedlo takhle zachytit.

“Vyzkoušet si skladby v poklidu s živym podkladem byla výzva. Většinou dávám do vystoupení plnou energii. Tady sem se držel zpátky a jednalo se vlatně spíš o recitovaní než rap. Myslim, že o to víc ale vyzněl obsah textů. Super zkušenost.” Cringe Prince