Popmuseum Stage letos představí 10 nových videí

Popmuseum Stage letos představí 10 nových videí

27.8.2024

� Popmuseum stage představuje novou kolekci live sessions podzim-zima 2024 �

S letošní dramaturgií jsme si obzvlášťe pohráli. Záměrem našeho projektu je představit vám muzikanty, kteří dokážou aranžmá svých písní ořezat na kostru a ukázat, že obstojí i v takto jednoduché podobě. Svým přístupem nás až “zaskočila” Miss Petty, jelikož přišel David Daniel bez dragu a vystoupil v roli písničkáře. Podobně důslední byli Gufrau, rappeři pro náctileté, kteří odhodili noťasy a svůj set odehráli se smyčci. Rapové bars z úst Cringe Prince zazní jako poezie a podobných překvapení se dočkáte i u jiných videí.

Zde jsou data premiér první pětice z deseti plánovaných videí: 5. 9. Cringe Prince 16. 9. Ira Mimosa 26. 9. Miss Petty 7. 10. Gufrau 16. 10. Russian sleep experiment